PDA

View Full Version : Albanian / Shqip 1. New Prezantimet dhe Pėrshėndetjet e Anetarit tė ri
 2. New Informacion ku munde te shohesh ndeshje LIVE !
 3. Vetėm Lajme tė reja! Jo Chat!
 4. Xtrend ET 6000 HD
 5. Technosat 700 ir
 6. Coship 5350
 7. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
 8. Dreambox - image, firm, soft, etj.
 9. STARSAT - Echolink - Golden Interstar
 10. Lajme dhe Diskutime per Sportin!
 11. Sat+ DT470
 12. AMIKO: 8840, 8820, 8200, 8300, 8140, 7900, Spiel, MiniHD, MicroHD...etj'
 13. Cardsharing - Vetėm Shkėmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!
 14. Konvertimi i listės pėr Amiko
 15. Spjegime pėr mėnyrėn se si mundė ta konvertoni njė kanal listė (abs,udf.ddf) pėr Amik
 16. UEFA: Postpone FIFA election
 17. Info →→_ēelsa te ndryshem_←←
 18. Gezuar Muajin e Ramazanit
 19. Cloud-ibox, ibox2,ibox3, SUPER BOX, etj
 20. Muaji i Ramazanit
 21. Starsat keys
 22. New Links IPTV E1/E2 - JO CHAT,JO PYETJE,JO PERGJIGJE,JO KOMENTE,VETEM LINKS NE #CODE
 23. Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit
 24. Dekoderat Multistream informacion softe etj
 25. Satellite Feeds